Opis pracy

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w branży budowlanej? Chcesz pracować dla jednej z największych firm z branży produkcji materiałów budowlanych i rozwijać swoje kwalifikacje? Sprawdź co możesz zyskać! Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • umowę o pracę kodeksową,
  • pracę na cały etat,
  • praca na zmiany poranne, popołudniowe oraz niekiedy w godzinach nocnych,
  • wynagrodzenie podstawowe 4000 zł brutto/miesiąc + comiesięczne premie+ płatne nadgodziny (50% oraz 100%) + dodatek nocny za pracę w nocy,
  • szeroki pakiet benefitów m.in. kartę sportową oraz prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie PZU lub Compensa.
  • zadania

  • obsługa ładowarki zgodnie z Instrukcją Stanowiskową i Dokumentacją Techniczno-Ruchową,
  • załadunek za pomocą ładowarki cementu na środki transportu kołowego,
  • dozór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń technologicznych terminalu,
  • wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych urządzeń terminalu,
  • rozładunek wagonów z cementem,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy, utrzymanie czystości sprzętu,
  • porządkowanie zakładu terenu w razie konieczności.
  • oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie zawodowe Techniczne,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. ok. 1 roku,
  • uprawnień do obsługi ładowarki kat.2 lub kat.3 (do 20 ton lub powyżej),
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi,
  • mile widziane uprawnienia na operatora wózka widłowego z UDT.
  • Chcesz usłyszeć więcej szczegółów? Zadzwoń pod nr: 501 331 944 lub od razu zaaplikuj.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47