Opis pracy

opis stanowiska

Chcesz się rozwijać zawodowo, a może stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy?

Już dzisiaj zrób coś dla siebie- obierz właściwy kierunek i zadbaj o stabilną przyszłość!

Nie zastanawiaj się, aplikuj już teraz!

Wyślij nam swoje CV lub SMS o treści operator na numer 667890038 a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (3450 zł brutto miesięcznie + premia ok. 500 zł brutto)
  • umowa o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop)
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • pakiet benefitów
  • możliwość długofalowej współpracy oraz bezpośredniej umowy przez firmę
  • zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola przebiegu
  • wstępna kontrola jakości
  • rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego
  • dowożenie materiału z magazynu
  • oczekujemy

  • zaangażowania i chęci do pracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie w pracy na produkcji oraz na magazynie
  • Zapraszamy do aplikowania!

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47